| bybuu13 a întrebat:

Deci sa incep... am cont pe YouTube si am adugat in lista aia de redare mai multe melodii si acum vreau sa sterg cateva din ele si nu merge dau pe acel X si cand dau clik pe el imi da melodia straight face deci cum pot sa o sterg?

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Deci :dai clik pe chestia aia din dpreapta sus cu user nameul tau dupa aceea dai la "my videos"dupa aia "playlists"si pe plailystul din care vrei sa stergi si dupa aia dai "edit"si dupa aceeaati apare lista de clipuri si exista un "x"in dreapta il apesi si gatabig grin sper ca te-am ajutat!winking

1 răspuns:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Langa upload este scris numele tau (user name-ul) cu o sageata in jos. dai click pe aia si o sa iti apara casute: history, favorites, liked, playlist. dai click pe playlist si o sa iti apara toate videoclipurile din playlist. Sub username este un buton edit playlist. dai click pe el si langa fiecare videoclip o sa apara un x. dai click pe acel x iar filmuletul va disparea. acum nu stiu daca ai facut si tu asa, dar nu m-am prins daca te-ai referit la acelasi x sau nu/