| tunechimarionette a întrebat:

Cum fac o lista de redare pe YouTube?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mai intai ai nevoie de cont. Daca nu ai cont intri pe youtube.com si te uiti in coltul din dreapta sus al paginii unde scrie Sign In. Dai acolo si o sa iti apara o pagina unde sa iti scrii usr si pass. Te uiti din nou in partea dreapta in colt sus unde scrie Create An Account. Dai acolo si iti apare un fel de formular pe care il completezi cu tot ce scrie acolo. Iti sugerez la Birthday, la Year sa pui 1980 sau sa pui in asa fel incat sa reiese ca ai peste 18 ani (nu 18 ani ci mai mult). La numarul de telefon sa il pui pe cel real fiindca vei primi un sms cu un cod de activare. Completezi cu ce mai e si apoi debifezi casuta in care scrie Google may use my account... si o bifezi doar pe prima. Dupa ce dai Register astepti cateva secunde si dai Back to YouTube. Daca vrei poti sa iti conectezi contul de yt cu fb sau twitter. Mergi apoi la mail si te uiti bine si la Inbox si la Spam de e-mailul de activare de la youtube. Acolo o sa scrie ceva de un link de acrivare, dai pe el si scrii codul primit prin sms. Acum ca ai cont pe yt scrii numele unei melodii si ii dai thumb's up, automat se adauga la Likes, adica lista de redare.

| larissa06 a răspuns:

Sub clipulet ai un buton cu "ADD TO". Dai click acolo si iti creezi lista de redare! Succes!

| larissa06 a răspuns:

Dai click pe "add to" sub bara cu vizualizarile clipului si acolo iti creezi lista de redare! Succes!