| DoRuTzU_3059 a întrebat:

Detin un Nokia 6500 slide si de cateva zile nu imi merge blitul si apoi nu imi merge camera (apare ecran negru). Cine imi da un raspuns clar dau

Răspuns Câştigător
| MmarinaMadalina a răspuns:

Si eu am patit la fel cu acelasi telefon.Nu mi-a mers aproape o saptamana si m-am gandit sa'l duc la reparat.Acolo mau intrebat daca mi-a cazut pe jos sau in apa.si chiar imi cazuse pe jos. Dupa doua zile m-am dus sa il iau de la reparat si mi'au spus ca au gasit si apa in el si din acea cauza nu mergea camera iar acum merge fara probleme.

2 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Poate ti s-a spart display-ul

| Click90 a răspuns:

E de vina softul.