| LucianMoraru a întrebat:

Buna Dimineata TPU, Am un Play Station 2, unde pot gasi un card de momorie? mai exista asa ceva? Am vazut pe net carduri Hama is bune? ati avut asa ceva? Dar unu original de 8mb unde gasesc? Lasati-mi un link

3 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Am eu un card pentru ps 2. Cand am vandut jocul am pastrat cardul. Trimite mi un mesaj aici pe TPU si spune mi de unde esti poate reusim sa facem cumva sa ti trimit cardul.

| LucianMoraru explică (pentru vioricavio):

Nu pot trimite mesaje sad imi poti lasa o adresa de mail? sau nr de telefon? mai ai cardul? cu cat il dai?

| C-Tin_Olescu_Vlad_1999 a răspuns:

Pai PS2 e foarte demodat nici eu nu mai găsesc nimic pentru el.Pe internet sunt aproape tote jocurile și cardurile cumparate