| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou.Se poate sa unesc cumva doua conexiuni la internet una de la rds si una de la romtelecom cliknet pentru a-mi mari viteza? La servici sora mea are 100 mbps si eu am doar 28 kb pe secunada.Deci pot uni amandoua conexiunile tinand cont ca amandoua abonamentele le plateste tot sora mea, dar ea lucreaza in Bucuresti si eu sunt in Buzau? Nu stiu ce sa mai fac ca sa imi maresc viteza la internet.Va astept cu sfaturi si idei.Id-ul surorii mele: elena_elena4225

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa unesti 2 conexiuni de internet pentru a-ti marii traficul! Ca sa-ti maresti viteza->du-te la promotorul tau de internet si spune-i sa-ti mareasca traficul contra cost! El este singurul care poate sa-ti mareasca viteza.

| Andruşcă a răspuns:

Nu se pot uni 2 conexiuni. Poti doar dintr-o conexiune sa o imparti la mai multe calculatoare(faci o retea), dar sa unesti 2 conexiuni pentru un calculator nu poti.