| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU pot face bridge intre conexiuni una de la rds si una de la romtelecom cliknet pentru a-mi mari viteza? De la rds am Modem USB si de la romtelecom Router WI-FI? Daca se poate invatati-ma si pe mine cum se fac toate setarile pentru a face bridge intre cele 2 conexiuni.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu se poate asa ceva, n-o sati mareasca viteza! Poti folosi doar una! daca le pui pe ambele o sa aleaga windowsul una dintre ele.

| bluebios a răspuns:

Da iti poti mari viteza la net folosind doua conexiuni dar iti rebuie un router care sa stie sa faca loadbalancing. Mai multe detalii aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Load_balancing_%28computing%29