| SimonaVanilla a întrebat:

Buna dragilor happy as vrea sa-mi achizitionez un laptop si nu stiu ce sa aleg, voi ce-mi recomandati? Nu conteaza marca ci doar sa aibe un pret mai accesibil happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dia007 a răspuns:

Eu am un Fujitsu amilo li 3170 de mai bine de 5 ani si nu am facut decat sa-l curat de doua ori si sa reinstalez windows-ul o data (am tras un track cu tot cu un virus - ups). In rest nu am avut probleme cu el. Am dar atunci pe el cam 2000 lei, acum i-a scazut pretul fantastic de mult, cred ca a ajuns la 900 lei.
E potrivit pentru orice ai neivoie.
Se incarca usor, ruleaza programele acceptabil. Pretul, actual, zic ce e de la bine in sus, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin_Brojbeanu_1970 a răspuns:

Buna,iti recomand cu incredere.un seit foarte bun.PC Garage..ca sa poti achizitiona de pe acest seit trebuie sa-ti creezi cont, acolo gasesti ce vrei.