| dan1998 a întrebat:

Eu am filmat de pe telefonul meu(Nokia C3, mai multe chestii)si acum vreau sa le pun pe un DVD(folosind NERO).Cum as putea sa le pun? Eu am incercat odata dar nu mai stiu unde am intrat si stiu ca nu ma lasa sa le pun pentru ca trebuie sa le schimb formatul sau ceva de genul. Daca puteti sa imi dati toti pasii sau un link.Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Are camera micahappy ti se va vedea super nasol... pixeli de vreo 2-3cm
Poi poti sa il pui pe Pc cu cablu de date sau alceva si de acolo le pui pe cd...dar nu-s sigur daca o sa-ti mearga si s-ar putea asti trebuiasca un CONVERTor

| dan1998 explică (pentru Dement_Copil_1998):

Am reusit sa il pun pe un dvd dar cand il bag in dvd player se incarca si imi scrie,, format necunoscut''.

| Dement_Copil_1998 a răspuns (pentru dan1998):

Da trebuie convertor
vezi ce tip de Video suporta DVD`ul tau si cauta un convertor compatibil

3 răspunsuri:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Afla ce tip de video suporta DvD`ul tau si cauta un convertorwinking