| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Eu as vrea sa dau o reinprospatare la laptop, al meu este inca in garantie si am windows 8.1 daca dau de pe Microsoft, dupa ce se termina trebuie sa il mi configurez eu cu un SD sau ceva ori nu, ca nu mai stiu si am multi virusi si PC-ul merge greu de cand cu ei dar nu merge sa ii sterg si nu mai stiu si eu un anivirus mai bun care sa ii stearga. Daca stie cineva raspunsul va rog sa scrieti m-ar ajuta foarte mult.Multumesc!

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna ada.
nu trebuie neaparat sa faci ceea ce ai zis. trebuie probabil optimizat, si scanat cu cateva programe antimalware.
ai instalat teamviewer?

| AdaAlexandra1461 explică (pentru gelu1970):

Nu am teamviewer am doar avast si am mai avut un antivirus nu prea bun.

| K0sti a răspuns (pentru AdaAlexandra1461):

Avast si ai multi virusi? Oare de ce nu ma mir? Team Viewer are Google, trebuie doar sa-l intrebi, cum ar trebui sa-l intrebi si de antivirus!
http://www.epasystems.ro/devirusare-kaspersky-rescue-disk/

| gelu1970 a răspuns:

Noapte buna Ada.
tu nu ai nevoie de ajutor.
cand ti-e oferit invata sa il accepti.

| HuShEr a răspuns:

Ce laptop ai in primul rand. in al doilea rand iti trebuie un cd sau stick cu windows 8.1 si in ultimul rand recomand bit defender ca antivirus

| Sorrynel a răspuns:

Advanced System Care, este foarte bun. Elimina virusii, sterge cache-ul, iti da update la drivere, face multe happy

| K0sti a răspuns (pentru Sorrynel):

Face multe multe tampenii, e adevarat!

| Sorrynel a răspuns (pentru K0sti):

Daca lucrurile esentiale ti se par tie tampenii...

| K0sti a răspuns (pentru Sorrynel):

Eu am trecut de-a lungul anilor prin toate prostiile astea de softuri care se lauda ca fac si dreg, asa ca nu vorbesc din carti!

| Sorrynel a răspuns (pentru K0sti):

Momentan vorbesti din carti. Doar dupa ce-o sa-ncerci programul respectiv se considera ca vorbesti in cunostinta de cauza.