| Mire2000 a întrebat:

Buna eu caut niste site-uri de modificat haine sau poze! Va rog foarte frumos cine sti niste site-uri online bune sa mi le spuna! Va rog chiar foarte frumos, am mare nevoie! Multumesc mult! Si cine imi spune cateva site-uri online bune va primi funda! happy

7 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Uite un site de modificat poze:
http://www.befunky.com/create

| 8paulica a răspuns:

Poi exista taaz.com care e un site de 'fardat' online. Si un site tare de modificat poze e pizap.com poti sa alegi sa scoti ceva din poza si sa il adaugi in alta, sa schimbi fundalu sau sa adaugi rame, efecte de culoare, etc... Mult succes! happy

| MaDaLiNoSt a răspuns:

Poti sa incerci si fara net! Mergi intr-un HyperMarket ca Real, si mergi la serviciile pentru retusuri de haine.

| danrebelu2008 a răspuns:

Buna happy dar cum adica sa le modifici ca sunt multe modalitati

| Mire2000 explică (pentru danrebelu2008):

Pai adica sa schimbi haine sa iti pui peruca etc.

| Mire2000 explică (pentru danrebelu2008):

Deci imi spui macar unul?

| danrebelu2008 a răspuns (pentru Mire2000):

Nu stiu happy din pacate