| 8paulica a întrebat:

Eu obisnuiesc sa cant mult karaoke, si folosesc microfonul ( din ala de scena ) ca sa imi adaug si vocea mea, live cum s-ar zice.Insa de cand mi-am instalat windws 7 vocea mea ramane in urma.Cum remediez situatia? Am umblat peste tot la recording devices. FUNDA pentru raspunsul care-mi va aduce vocea odata cu melodia! happy

1 răspuns:
| victorr_3274 a răspuns:

Probabil calculatorul tau e prea slab pentru Windows 7 iar Windows 7 ii consuma aproape toate resursele.
Problema care o ai tu se numeste latenta (latency in engleza).
Instaleaza Windows XP sau cumpara o placa de sunet mai buna, sau mai baga RAM in PC.