| chibiusa a întrebat:

exista vreo posibilitate de a bloca emailurile trimise de o anumita persoana pe gmail?
Si nu vreau doar sa le directionez spre Trash sau Spam, vreau ca acelei persoane sa-i apara ca mesajul nu a fost livrat.

Va multumesc

6 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Da, la messenger, dai delete, daca te contacteaza iar dai ignore. Si gata. happy

| cristianox10 a răspuns:

Deschizi emailu dupa aia sus unde e delete in dreapta e more dai click pe more dai click pe filter messages like this dai jos la create filter with thi search bifezi delete it si apesi create filter. dupa aia cand iti trimite til sterge direct si tu nu il vezi

| chibiusa explică (pentru cristianox10):

Astaa stiu sa fac, dar vreau sa vada si persoana respectiva ca nu-mi mai poate trimite mesaje, nu doar sa deduca faptul ca nu le-am citit, ca le ignor etc

| cristianox10 a răspuns (pentru chibiusa):

Asa ceva nu exista

| chibiusa explică (pentru cristianox10):

Aha. Stiu ca pare o prostie dar am vazut de curand Euro Trip si acolo asa s-a intamplat, tipa a blocat adresa de email a tipului si el nu i-am mai putut trimite mailuri.
Acu speram si eu sa fie pe bune faza sau sa existe si la noi asa ceva.
Oricum, iti multumesc pentru lamurire

| Iulius9235 a răspuns:

Da mesajurile primite pina acum de aceasta persoana le notez ca spam si nu o sa mai vie