| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna
Ieri seara mi-am bagat ceva muzica in cartela de memorie a telefonului si cand am scos cablu USB telefonul se stingea dar nu complet doar auzeam muzica si imaginea si dupa iar intra imaginea ecranului si iar se stingea si telefonul tot asa facea pana scoteam cartela de memorie, dar cand am bagat cartela in alt telefon mergea sau daca puneam alta cartela de memorie in telefonul meu
Ce sa fac ca sa imi mearga iar cartela?

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Ce telefon ai?
Sfatul meu este instalezi si scanezi cu Avast daca ai telefon cu Android, ai sigur un virus. Daca nu ai telefon cu Android sterge tot ce ai pe card.