| djhateme a întrebat:

imi poate spune si mie cineva o modalitate de a scapa de WGA (Windows Advantage Genuine) pentru Windows 7. Un program ceva? mersi

4 răspunsuri:
| andypandy a răspuns:

Dap...sigur.Cumpara-ti windows http://www.emag.ro/......pGFC-02050
Ai ultimele updateuri+sp1

| ThePoet a răspuns:

Atata timp cat n-ai un Windows cu licenta este posibil sa iti apara oricand. Cel mai bine ar fi sa iti reinstalezi Windowsu` ca altceva nu prea vad ce ar trebui sa faci. Daca lasi Genuine sa avanseze in scurt timp iti **** tot calculatorul: viteza, acces la fisiere si de-astea.