| Luci88 a întrebat:

Cum sa scapi de Windows Genuine Advantage? sa nu imi mai apara acea casuta cand deschid pc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare acea fereastra pentru ca nu ai windows-ul activat. Daca vrei sa scapi de chestia aia descarca programul ''7Loader''(il gasesti pe google si pe youtube vei gasi cateva tutoriale de folosire a programului)Funda?

| Luci88 explică (pentru anonim_4396):

De unde il pot descarca? ca nu il gasesc. app, am windows xp imed funda

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Simplu. Ii dai "Next"happy. Daca ai o copie originala de Windows, nu e nici o problema, insa daca nu ai o copie originala de Windows, desktopul ti se va face negru, (asa am patit eu), si am inteles (de la altii) ca ai restrictii la unele facilitati ale Windows-ului pe care il ai. Acum eu am o copie originala, si totusi mi-e teama sa ii dau "Next"happyhappy.

| NELIX6 a răspuns (pentru cristi202):

Sal cristi asa s-a intamplat si la mine (destop negru). unde trebuie sa ii dau next ca sa revina la normal... multumesc mult.

| cristi202 a răspuns (pentru NELIX6):

Pai nu mai ai ce face, decit daca reinstalezi Windows-ul...

| NELIX6 a răspuns (pentru cristi202):

Multumesc mult Cristi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta merge doar pe win 7, da am sa caut siti zic si pentru win xp

| Nostradamuss a răspuns:

Nu prea ai cum.sunt o multime de programe pe net care spun ca te pot ajuta, dar nu pot.cel mai bine reinstalezi windows-ul, iar dupa ce e instalat intri in control panel-windows update-change settings si selectezi never check for updates. nu vei mai avea probleme apoi

| vanessa1999 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar... Am descarcat tot felul de programe. si tot nu scap de acest windows genuine ma ajutati va rog!?