| danamarin a întrebat:

Intrebarea e pentru cei care folosesc ulead video studio 10. Cum transformati proiectul pe care l-ati facut in format DVD pentru ca eu atunci cand vreau sa fac lucrul asta dureaza aproximativ 7 orestraight face. Ma puteti ajuta va rog frumos? E foarte urgent. Spuneti-mi va rog in ce format convertiti voi proiectele.

3 răspunsuri:
| danamarin explică:

Am un laptop Toshiba l300 cu 2g ram si tot ce zici tu. nu cred ca asta e problema.

| mikemike a răspuns:

Salut, dureaza atat pentru ca ai un pc cu performante mici.Incearca sa mai pui ceva memorie RAM (minim 2 GB), un procesor dual-core, un hdd cu 10. 000 rpm...etc

| mikemike a răspuns:

Deci cum spuneam "minim 2gb" mai ales daca ai laptop nici nu o sa ti-l faca mai rapid. Eventual mai umbla pe la setari, vezi rezolutia la care e setat sa codeze, cu cat e mai mare cu atat dureaza mai mult...crede-ma ca am folosit si eu uleadVideoStudio, o versiune mai veche ce-i drept, nu mai tin minte exact cat a durat dar oricum ft mult...Incearca si cu Pinnacle poate ai rezultate mai bune.Bafta!