| digitalchocolate a întrebat:

Buna joi am cumparat un laptop(acer aspire one ) si nu pot sa schimb imaginea de fundal. la computeru meu vechi dadeam click dreapta pe poza si apoi imi aparea optiunea set as desktop background dar la laptop nu imi apare ce sa fac? si cum sa fac sa imi ramana tastatura in engleza ca tot se schimba si nu o pot folosi in romana

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Daca imi spui ce Windows ai te pot ajuta.

| FeliciaWilson a răspuns:

Daca e windows 7 ''STARTER'' nu vei putea sa schimbi imaginea, la mine era aceeasi problema...instaleaza-ti Windows 7 ''Profeesional'' sau Windows 7 ''maximala''...

| digitalchocolate explică:

Pai cum a zis wf cred ca e windows 7 starter era deja instalat cand am primit laptopul