| anonim_4396 a întrebat:

Buna la calculatorul meu merge cel mai bine Opera dar acuma imi apare de fiecare data cand vreau sa vad un material video ca trebuie sa actualizez Adobe Flash Player pentru ca este expirat se plateste cumva ca nu stiu.
Va rog sa imi spuneti si mie.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| laurentiufilip a răspuns:

Man Adobe Flash Player e gratis fara el nu ai putea viziona nimic pe youtube/video-uri de pe net. Daca iti cere update fa-o ca e gratis.

2 răspunsuri:
| evileyes a răspuns:

Este recomanat sa faci update la flash player, opera nu mai permite ca variant de flash player ce o ai instalata sa ruleze deoarece are problem de securitate.

| JustMe9876 a răspuns:

Inafar de google chrome toata browserele actuale utilizeaza Flash Player deci e gratis updateaza-l fara probleme