| PuținConteazăNumele a întrebat:

Salut TPU! Recent am instalat pluginul Adobe Flash Player 14 si de fiecare data cand dau la un joc sau vreau sa vad un videoclip pe youtoube imi apare asa :,, Click pentru a porni Adobe flash player,,. Ce pot sa fac sa nu mai imim apara asa? Ofer funda
Ps. Am browser opera

Răspuns Câştigător
| WeAreSmart a răspuns:

Frate eu am gasit solutia big grin e de la Opera Turbo! ala pe care l-am bifat in setari big grin
debifeaza-l si va nu va mai cere voie Adobe sa porneasca ) (ii mai zice si Off-Road mode)

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Este simplu, cand iti apare asta o sa iti apara sus doua chestii:rulati de aceasta data si rulati intotdeauna pe acesta pagina si ca sa nu mai apara dai pe rulati intotdeauna pe aceasta pagina.

| WeAreSmart a răspuns:

Ai rezolvat treaba? am si eu problema asta (

| cosmii10 a răspuns:

Uhm, mai bine ia-ti Chrome
Atunci cand te joci un joc online, etc iti apare ceva sus acolo si apesi Rulati de fiecare data.

| elicopterultau a răspuns:

Salut! am aceeasi problema sad cum ai rezolvat?

| PuținConteazăNumele explică (pentru elicopterultau):

Inca nu am rezolvat sad

| elicopterultau a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Incearca sa debifezi opera turbo din setari. la mine a mers big grin