| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

la Counter-Strike daca esti admin si faci poze cuiva cu cod, si tile da, cum iti dai seama ca are cod, ce se vede in acele poze?
Multumesc mult!
By333wave

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Pai in poze iti dai seamna doar daca aer wall, adica vei vedea prin pereti ceilalti jucatori sau diferite arme daca sunt pe jos; in schimb, aim-ul nu se vede in poze, de aim poti as iti dai seama daca are sau nu uitandu-te pe jucator si ii vezi tinta dupa cum sare sau daca se misca diferit. Si privind faptul ca ii faci cuiva poze si nu ti le mai da, asta inseamna ca are direct wall.

15 răspunsuri:
| cris05 a răspuns:

Salut! Pai sa zicem ca are cod: wall. vezi prin pereti si tragi, head shot - un alt cod cu directia head,. urmaresti in poze daca este ceva suspicoswinking. Bafta

| ƦoyJoиЭsJR explică:

Multumeschappy

| Etiquette a răspuns:

Hey:d.

Pai poate crezi ca daca sunt fata nu stiu.thinking Dar am admin si ca sa iti dai seama te uiti la tinta daca e ceva suspect la pereti la ceilalti jucatori.la tot si daca e ceva suspect are codhappy.

Bafta sa prinzi cat mai multi wall-istihee hee.

| Alex20_8915 a răspuns:

Hmm in poze se vede doar daca are wall.Adica sa vada prin pereti. In acest caz vezi oameni si tu prin pereti, cruciulite, patratele, puncte care in mod normal nu apar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca nu dai pozele pe care, ti-le face adminul asta inseamna ca ai cid, e ceva normal nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vas zice ceva mai bine e sa jucam fara cod asta este metoda ceea mai buna va zic sincer si mie nu imi place sa joc cu cod pentru ca daca baga si ceilalti cod nici mie nu mi-ar comvine asa ca de ce sa bag cod mai bine joc simlu daca vad un codat ies dupa serar si intru pe altu si gata decat sa ma injure el si eu pe el! mai bine jucati fara cod! va multumesc tuturor cei care nu jucati cu cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N u bine sa jucam cu coduri pentru ca tot noi pierdem! ca nu invatams a jucam cs!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah exista 1 cod care daca ai wall apesi pe o tasta si iti face pozele Normale

| MARIA_3757 a răspuns:

Hei tu cumva joci NEMEXIA/? scuze daca pare stupid dar...pls rasp.(^_^)

| Zzeus a răspuns:

Ca sa-ti dai seama e simpulu ai faci poze amx_ss name 3. iti da pozele si daca are cod se vad dungi prin pereti... si tot felul de chesti colorate care tie nu iti apar... dar dc faci poze si ala are cod ala nu e nob sa-ti dea pozele. daca vezi ca insista unu sa-ti dea pozele inseamna ca nu are cod ca dc avea cod nu insista

| Hirbu_Sebastian_1996 a răspuns:

Daca jucam cs hai sa jucam corect nu cu coduri nu cu alte chestii ala nu cs
ori sunten jucatori de cs ori nu mai suntem

| 7even a răspuns:

Sti cum se da seama cand ia toata echipa 3 ori eu multumes byby333

| Nobody132 a răspuns:

Sall TPU! Am si eu o intrebare am facut un SS la un admin si nu stiu daca aceste in aceste poze se vede codul!

http://dl.fisier.ro/files/584nh71hrmh38da/Desktop.rar.html

| lucky23101998 a răspuns:

..asa si mie dupa ce dau pe ele dau save...dar nu-mi apare poza; imi apare colorata... ce inseamna asta?