| Lunabrisa a întrebat:

Buna la toti! Stiti cumva cum pot sa fac un site gen Transformice http://www.transformice.com/? Adica tot cu soareci si cu branza. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| JuliaMe06 a răspuns:

Contacteaza-l pe Pandadesoim

| Anne250502 a răspuns:

Buna! Mai exista 2 feluri de transformice : heromice si roformice. In amandoua cand incepi sa joci ai un numar de capsuni si branze. Cele mai multe le primesti in heromice. Heromice are si un defect :nu prea gasesti pe nimeni care sa stie romana. Iar in roformice sunt foarte putini jucatori, cateodata chiar nu e nimeni, dar poti juca cu moderatorii.

| Lunabrisa explică (pentru Anne250502):

Nuu... eu ziceam cum creez un site ca transformice. :/

| Anne250502 a răspuns (pentru Lunabrisa):

Scuze, atunci nu stiu. Insa iti urez mult succes sa gasesti raspunsul pe care il cauti.

| lianaiovan a răspuns (pentru Anne250502):

Mai este si proformice si ledformice