| Manuela15 a întrebat:

Buna la tt lumea am o problema. Cand intru pe mozila firefox si sa dau la ceva pagini imi scrie asa : Firefox este configurat să folosească un server proxy care refuză conexiuni. Asigurați-vă că parametrii proxy-ului sunt corecți. Luați legătura cu administratorul rețelei pentru a vă asigura că serverul proxy funcționează. nu stiu cum sa fac asta poate ma ajutati cineva dintre voi va rog!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Cred ca e mai simplu sa citesti de aici si sa urmezii pasii, decat sa iti explic eu.
http://www.stealthsettings.com/resetare-firefox-la-setarile-default.html

1 răspuns:
| Mangeyoku a răspuns:

Nu sunt foarte bun la asta, dar iti dau un sfat.Mie mi se pare ca in setari este bagat ca folosesti proxy, modifica, deoarece tu nu-l ai si probabil din aceasta cauza da eroarea aceasta.