| Cornelia_2774 a întrebat:

Ma cheama Cornelia. Ce nume mi-as putea pune la messenger? cateva idei m'ar ajuta.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Co_&_nelia
the_Corn_is_elia
the_Cor_of_nelia (cor inseamna culoare in limba portugheza)
me_and_only_me_Cornelia
the_one_and_only_Cornelia
Bafta!
Sa ne spui ce ai ales pana la urma.

8 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Pai uite cateva idei:

corny_kiduu
te_LOVEsc
cornee_bombon
corny_ingerash
inlove.cornelia
sweet.heart.corny
vitaminC. ornelia
C.o.r.n.e.l.y.90(sau anul in care te-ai nascut)
toxic_corny_girl
bubble_nellya

Sper ca te-am ajutat. Bye:*

| usy313 a răspuns:

Ai putea sa iti faci unul de genul acesta : numefamilie_cornelia[anul in care te-ai nascut]. ex sa zicem ca numele de fam e muresan si esti din '95. muresan_cornelia95. eu zic ca e unul care e bun deoarece indica numele si varsta, iar despre varsta si ani te intreaba toti. ai putea sa mai faci cu porecla care o ai si un nr preferat. sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cornuletzu cu capshuni.

| CokoStar a răspuns:

Corny.

| Nimicinteresant a răspuns:

Lia.bai
lia. pisi

| brunetanatta a răspuns:

Eu zic ca poti sa pui numele cornelia.suzy.cornelita

| brunetanatta a răspuns:

Cornelia.cornelita.suzy

| Cornelia_2774 explică:

Multumesc mult! :X A fost cam greu sa'mi aleg. Dar cel care a ramas este the_Cor_of_nelia.Mersi inca odata la toti! Ma'ti ajutat foarte multbig grin. Bye:*