| Anutzushka a întrebat:

ma numesc ana si am si eu o intrebare mai intai vreau sa vazic ca am un telefon samsung galaxy fit si as vrea foarte mult sa'mi descarc aplicatia talking tom cat telu meu are android... va ro din suflet vreau niste pasi cum sa pot descarca in telefon imi doresc ff mult aplicatia e preferata mea va rog dau funda crying(crying(cryingpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In primul rand conectezi telefonul la internet prin wifi apoi intri la (market acolo dai search si pui talking tom) o sa iti iasa si il descarci pe ala care pune FREE, unele cer bani.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O iei din andoid market. nimic mai simplu

| PlanetaMinunilor a răspuns:

O downloadezi gratis de pe android market