| zoeyangel a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cateva idei? Trebuie sa fac un spot pentru o firma de exercitiu de la scoala despre cafea. Eu sunt pasionata de fotografie chiar daca nu am un aparat performant si asa mai departe, insa doream sa intreb daca stie cineva cum as putea exact sa fac acest video. Am un fel de aplicatie care taie mai multe cadre si le lipeste ca intr-un video. Acesta trebuie realizat in limba engleza.
Va rog sa ma ajutati daca stiti. Multumesc frumos pentru atentie! happy

1 răspuns:
| lancelot15 a răspuns:

Filmeaza cu telefonul intr-o cafenea, te miri ce calitate poate sa iasa cateodata. o alta solutie ar fi sa tragi niste cadre intr-un depozit la o firma distribuitoare de cafea de la tine din oras, sunt sigur ca daca ii intrebi te lasa sa filmezi 1-2 minute.