| rraisa a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Cum scap de windows genuine ca imi apare mesajul ala stresant si am citit toate sfaturile voastre insa acestea sunt valabile pentru. windows xp...pentru. windows 7 aveti vreo solutie? Va rog sa ma ajutati... e urgent!

3 răspunsuri:
| necuratu a răspuns:

Pe win7? ar trebui sa cauti un crack de win 7 sau activate win7 pe google sau how to remove win7 genuie pe google

| matraguna1 a răspuns:

Eu am cautat o zi intreaga ceva care sa functioneze. si intr-un final am gasit :
http://forums.mydigitallife.info/......-solution.
downloadezi programelul si instalezi si te scapa de mesajele neplacute si desktopul negru si tot.

| disturbedx a răspuns:

Re-instalezi windows-ul, dar ai grija ca inainte de a te conecta la internet cu noul windows sa dezactivezi AUTOMATIC UPDATES din CONTROL PANEL. si nu vei avea probleme de genu. (funda plshappy )