| YepIsSuspended a întrebat:

Cum sa scap de Windows genuine in windows 7? Raspuns Urgent!

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Daca ao versiunea 7600 fa un sistem restore acum 2 - 3 saptamani si nu mai instala un update care are in coada 103 parca asa era ceva KB... 103
Daca tot nu merge instaleaza din nou si rezolvi problema, ca pana cauti la crack-uri pe net si alte prostii rezolvi mai repede asa.

Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare.

| LucianGabriel a răspuns:

Cauta pe youtube sau incearca cu remove wat ceva de genu asta.Am si eu windows 7 si al meu e genuine dupa ce i-am facut testul, si nu e din magazin. L-am activat cu un program si pot sa-l testez cat vreau si tot da ca e genuine, daca nu merge cum ti-am zis reinstaleaza-l si-l activezi cu ce programel gasesti tu(nu pot sa-ti dau numele aici ca ma acuza dupa ca fac reclama). Deci cauta pe youtube sau da la privat o adresa de mess si-ti-l dau eu. Spor la cautat.

| quintron a răspuns:

Cauta-ma pe id dan38paul te ajut eu

Răspuns utilizator avertizat
| Iulian_1082 a răspuns:

Trebuie sa cumperi o licenta de Windows. Orice alta metoda posibila este ilegala si se pedepseste cu inchisoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows geniune remover pe google il gasesti cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei unul cu licentawinking