| lorenna_8112 a întrebat:

ma puteti ajuta? plsss cand intru pe taaz imi merge pana incarc poza dupa ce dau next nu mai merge, imi scrie The adobe flash plugin was creashed... oare ce trebuie sa fac? am reinstalat mozilla si adobe flash player si java si tot nu merge acelasi lucru imi spune, pana acum cateva zile a mers, multumesc

3 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Da o scanare la sistem cu antivirusul

| lorenna_8112 explică (pentru viktorxxx):

Iti multumesc pentru raspuns...am dat scanare si tot nu merge...

| viktorxxx a răspuns (pentru lorenna_8112):

Mai arunca o privire si aici: http://support.mozilla.org/......%20crashed