| LastMimzy a întrebat:

Buna
Mi-am cumparat un router wireless si dupa muuuuulte incercari am reusit sa il instalez,dar acum am alta problema... daca intru pe telefon mi-l gaseste, ma pot conecta dar daca vreau sa intru pe vreo pagina aceasta nu se incarca.Ce sa-i fac?
Multumesc.

1 răspuns:
| Drakan98 a răspuns:

Raspunsul e simplu.nuti intra deorece tu la setarile de wifi ai activat la conexiuni (nu intreba). intra in setari si schimba pe (intraba intai). sper cat am ajutat.happy