| Georgy1033 a întrebat:

BUNA. mi sa deconectat netul iar acum l-am conectat din nou dar nu merge messul de ce ma puteti ajuta va rog. dar cand il descarc de pe net spune ca trebuie sa-l fac pe disk.

Răspuns Câştigător
| ByBySwEetY a răspuns:

Asa este.probabil ai vreun virus. dar mai incearca. si daca nu merge poti intra de pe www.yahoo.com pe mess ca merge sh de acolo :D

funda?:D

2 răspunsuri:
| Byclick a răspuns:

Metoda tipica: Mai umbla si tu pe la fire(le scoti si le bagi) si dai un restart la calculator, merge 100%.

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Probabil ai vreun virus, downloadeaza un antivirus dar uitete cat consuma uite-te inainte sa downloadezi ceva. neatentia costa! eventual reinstaleaza-ti windowsul daca nu exista si alte site-uri unde poti intra cum ar fi. Yahoo.com Meebo.com etc. (ATENTIE MARE)