| private09love a întrebat:

Buna!

Nu stiu ce are calculatorul de cateva zile nu mai am spatiu in partictia C, daca sterg ceva imi arata ca am cativa MB dar apoi imi scade...Am luat ceva virus? Am cautat si cu antivirus-ul dar nu imi gaseste nimic...Ma puteti ajuta sa imi spuneti ce sa fac? Trebuie sa reinstales windows-ul?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da pai cativa mb se umplu imediat! tu cand umblii pe net cacheu-l si cookieuri-le se salveaza in C! asa ca e de preferat sa ai cativa giga liberi in C! fa-i un disk cleanup, sterge din C ce ai pana faci rost de un giga spatiu! ...si downloadeaza tune up utilities 2011! ar tr sa te ajute!
http://tuneup-utilities.en.softonic.com/