| maddy83 a întrebat:

m-am pricopsit cu un virus sau ce o fi nu stiu tip vbs pe stick, acum pe toate stickurile s-au transformat folderele cu scurtaturi.Am scanat cu antivirus nu gaseste nimic,dar eu il vad, acum il sterg apoi apare iar.Am cautat pe net cateva solutii insa se pare ca-l am si in calculator.Ma puteti ajuta sa scap de acest tampit de virus? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cauta pe net utilitare pentru "Shortcut virus remover". Trebuie scanate toate dispozitivele infectate (pc, stick, camera digitala, telefon, dupa caz)

| maddy83 explică (pentru dannyel86):

Multumesc frumos o sa incerc si varianta asta!