| humannatur a întrebat:

O unitate PC Gaming bună și de durată? Sau un laptop gaming?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Alege de aici dupa bugetul pe care-l ai:
https://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce inseamna "buna si de durata"? Ce buget ai si ce vrei sa-ti duca? Da-mi mesaj si te ajut cu sfaturi, idei.

| RAY a răspuns:

O unitate PC Gaming =categoric si un laptop ca ceva portabil dar si un smartphone poate fi bun in acest caz

| Ineys a răspuns:

Laptop daca pleci cu el pe undeva ( ex: facultate ). Daca stai acasa desktop ( unitate ).

| uchihasasuke09 a răspuns:

Depinde de ce buget ai in general e mai bine sa iti iei Pc deoarece la laptopuri trebuie sa platesti mai mult pentru aceleasi componente adica un pc de 3500 de lei ii mult mai bun ca un laptop la acelasi pret.