| anonim_4396 a întrebat:

Pe ecranului monitorului se poate posta o fotografie gif (mă rog, avatar, sau cum i-o zice!)? Adica, imaginea sa se "miste" si pe monitor, asta vreau. Se poate? Daca da, cum sa fac? Ma ajutati si pe mine cu pasii pe care sa-i urmez? De exemplu vreau sa apara pe monitor imaginea asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Gogu06 a răspuns:

Nu are cum sa iti apara pe monitor imagini ca acelea pentru ca sunt prea mici ca rezolutie si or sa iti apara aceeasi poza de 100 de ori, alea sunt folosite pentru avatar la yahoo massenger. Ce windows ai?

2 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XUh8gO-fcZw&feature=related downloadezi programul ala(dream scene) apoi downloadezi poze de tipul: Wmv sau MPG. Te complici oricum o sa iti mearga mai greu pcul pentru ca iti consuma resurse si daca iei acel gen de poze de unde nu trebuie te umpli si de virusi.

| Gogu06 a răspuns:

Ms mult, esti o draguta, chiar daca m-ai facut cu ou si cu otet mai devreme laughing.