| DeadlyJunkie a întrebat:

Heii.TPU,cine stie din ce film e imaginea asta:http://tinypic.com/view.php?pic=eg7os9&s=5

4 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Uploadeaza pozele pe imageshak sau filehost.

| SpeedTeK a răspuns:

Nu avem cum sa stim daca nu suntem in calculatorul tau...incearca sa incarci imaginile pe tynpic si da-ne URL-ul6

| SpeedTeK a răspuns (pentru DeadlyJunkie):

Imaginea pare a fi dintr-un joc...un filmulet dintr-un joc(de exemplu, la call of duty iti mai arata filme intre nivele).iar imaginea a fost facuta pentru a "speria" oamenii, de exemplu "Vand masina X nu stiu ce...imagini: si dai linkul de la poza"