| mariastan a întrebat:

Buna happy pe facebook... acolo unde zice sa ascunzi si din cronologie, sau sa blochezi, am dat nu vreau sa vad postarea unui prieten. Pot sa scot asta? Sa ii urmaresc din nou postarea? Cum?
Va rog ajutati-ma :* funda!

2 răspunsuri:
| Lavy23 a răspuns:

Pai dai tot acolo unde l-ai blocat si o sa-ti apara deblocheaza si apesi pe deblocheaza si gata funda?

| mariastan explică (pentru Lavy23):

Nu... nu l-am blocat, inca il am la prieteni, dar am deschis o fereastra in care zicea sa nu ii mai urmaresc postarile, nu vreau sa mai vad nimic de la persoana aceea... si nu stiu cum sa scot asta