| BiancaDRox a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul pe laptop (windows 7). Dar de un timp nu pot sa deschid nici un document care il descarc de pe facebook sau de pe e-mail. Cand il deschid imi arata ca e o problema cu el si pot sa ii dau optiunea sa il repare, dar cand ii dau sa repare documentul imi da eroare.
Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu stiu despre ce fisiere vorbesti dar cred ca daca descarci si instalezi : Adobe Reader - iti va rezolva problema! Succes!