| SmIlEy_4608 a întrebat:

Saptamana asta o sa primesc un iphone 4s si am inteles ca iti trebuie o cartela sim mai mica - microsim. Cat costa sa iti transformi un sim intr-un microsim?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La Orange - Pentru o cartela PrePay tariful este de 7 euro. Pentru un abonament schimbarea este gratuita.
La Vodafone - Pentru o cartela reincarcabila tariful este de 9 euro. Pentru un abonament schimbarea este gratuita.

Mai ieftin -> la un service gsm, te costa 5-10 lei si ti-l decupeaza cu un cleste special.
Bafta!