| AAme23 a întrebat:

Buna, scuzati daca nu am ales corespunzator categoria.
Stie cineva de ce nu pot vedea postarile cuiva? Pe profilul persoanei respective scrie:Nu este disponibila nicio postare, Adauga-l pe X in lista de prieteni pentru a vedea detaliile...
Alte persoane ii pot vedea postarile, insa eu nu.E ceva din setari?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca ai fost "ignorata" de acea persoana si acum nu mai poti sa-i vezi deloc postarile.

| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbesti despre profilul Facebook?

| AAme23 explică (pentru dullcat):

Da.

| dullcat a răspuns (pentru AAme23):

Exista optiune sa limitezi cine iti poate vedea postarile, sa fie public sau doar prietenii din lista.

| vlllaaddd a răspuns:

Poate respectivul ti-a dat ignore

| AAme23 explică (pentru vlllaaddd):

Nu stiu ce sa zic de asta, sunt multe profile in care nu pot vedea postarile dar alte persoane da..ma gandeam ca e ceva din setari

| Seuz a răspuns:

Persoana respectiva a selectat : Cine poate vedea postarea? Toti prieteni excluznad X Y si pe tine, deci e un fel de block dar doar pentru postari

| AAme23 explică (pentru Seuz):

E ceva cont de memes, nu l am mai vazut in viata mea...deci nu stiu daca asa e...am incercat sa caut in setari dar n am gasit nimic