| elisa820 a întrebat:

Buna seara am o intrebare.Internetul calculatorului meu merge doar pe Internet Explorer 8 dar daca incerc sa folosesc un alt browser spune ca nu am conexiune la internet cand el arata ca merge pe Internet Explorer 8.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ruleaza-l ca administrator si vezi cum merge.

| elisa820 explică (pentru RobertMoon):

Cum adica poti sa imi explici te rog pentru ca nu prea ma pricep.

| RobertMoon a răspuns (pentru elisa820):

Click dreapta run as administrator daca nu merge nici asa click dreapta, proprieteti, compatibilitate si alegi alt windows de acolo.