| Gangsta43 a întrebat:

Buna seara am o problema cu telefonul meu am un Samsung S5230 Touchscreen nu mai merge nu stiu de ce cu o seara inainte a mers mai merge doar butoanele cele 3 de jos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defect prosibil la ecranul touch screen, am intalnit des aceasta problema, se poate schimba in cazul in care acesta este defect ci nu altceva.
Se poate verifica insa nu pot divulga secretul din pacate, apeleaza la un centru service pc.
Un ecran touch screen pentru telefonul tau Samsung S5230 costa circa 30 lei plus manopera montarii dar nu mai mult de circa 50 roni si unde cere peste aceasta suma sa stii ca este foarte mult.

Nu arunca telefonul, acesta se poate repara!

3 răspunsuri:
| MaryNepotu a răspuns:

Ti sa stricat touchscreen-ul la el.il poti arunca dupa parerea mea! funda?

| magazingsmro a răspuns:

Uite aici touch screen Samsung s5230 ieftin la 18 ron, deci nu merita sa-l arunci
http://www.magazingsm.ro/......negru-4229

| Emcy a răspuns:

Schimbarea touchscreen-ului afecteaza datele de pe el? Am si eu aceeasi problema pe acelasi model de telefon si as vrea sa stiu daca mai am vreo sansa sa imi recuperez numerele din agenda. Multumesc!