| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul samsung s5230 are "pix" din ala de touchscreen? daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| FreelancerTony a răspuns:

Se numeste stylus, iar acest model de telefon nu are unul. Poti insa achizitiona un stylus universal de la magazinele de telefonie mobila.

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu are stilus incorporat, dar poti sa-ti iei unul. Vezi detalii aici la descriere:
http://goo.gl/a4YdF
Succes;)

| Strumf a răspuns:

Samsung s5230 are un Touchscreen capacitiv. La acest tip de touchscreen nu se poate folosi un stylus (sau "pix" cum ii zici tu). Cele la care se poate folosi unul au Touchscreen rezistiv.

Sper ca ti-am fost de folos!

| newname a răspuns:

Nu asculta de toti Samsung s5230 are pix numai ca nu toate doar cele cu wifi iti garantez ca are pix este si Samsung s5230 simplu fara wifi si nu are pix pix au doar acestea cu wifi FUNDA

| vladeueu_4450 a răspuns:

Nu are. Am cam de un an si nu are. oata prima saptamana asta am facut: am cautat pixul

| Cami30 a răspuns:

Nu are.

| teona989 a răspuns:

Telefonul acela nu are ''pix'' am avut si eu si tot asa ma enervasem ca nu avea ''pix''