| Viorel72iwo2osjse a întrebat:

Bună Seara! Astazi am făcut curat prin debaraua din curte si am gasit fosta combina muzicală, a lu TATA un Sony Mhc 555 este completa si cu subwoofer (subufăr) functională am probat-o un pic astăzi. M-a tăiat capul să iau (subufăr-ul) și să il montez pe mașina un seria 1, acum nu stiu unde sa il leg sa facă masa cu casetofonul (nu mai este cel original, am pus altul cu bt este mai modern) o merge? Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te obosi, e o cutie din plastic nașpa

| johnnny123 a răspuns:

"subwoofer (subufăr)"

Dacă tot ai ținut neapărat să scrii în paranteză și modul în care se pronunță, măcar trebuia să scrii "sabufăr"