| MihaiN1 a întrebat:

Mi-am luat de 2 luni un telefon LG GT405.
Pana acum nu am avut nici o problema cu el.
As vrea sa stiu si eu ce pareri aveti si voi despre el, stiu ca nu esti un telefon asa sofisticat, dar pentru mine este bun.
Astept cat mai multe pareri din partea voastra ( mai ales a specialistilor ).

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

E perfect din punctul meu de vedere, si eu am si nu mi-a facut probleme dar e cam delicat sa zic pentru ca eu avand unghii l-am zgariat putin.
Are tot ce ii trebuie :memorie, jocuri, sunet bun.

| WholeWorld a răspuns:

IO am un LG gt 505 care mi se pare umic mai sofsticat decat LG gt 405 dupa un an face figuri fara a fi scapat pe jos etc... de exemplu la dus odata in service peste 3 saptamani aceleasi probleme iar l-am trimis in service acu trebuie sa ma duc sal ridic straight face Telefoanele astea nu-s de perioada lunga!