| Stefania . a întrebat:

Buna happy Sunt interesata sa imi iau un telefon Samsung Corby ...si as vrea sa stiu si parerea voastra, mai ales ce-i care aveti deja ...merita luat? Adica nu as vrea sa il i-au si in doua/trei saptamani sa am probleme cu el, sa se strice sau chestii de genu. Astept raspunsurile voastre happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Eu il am si ti`l recomandhappyil am de 1 an si merge foarte binelove struck daca ar fi sa aleg iar tot Corby as alegelove struck

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Are o vara de-a mea de un an si u a avut nici o problema cu el, mi se oare chiar foarte bun...se aude atre la muzica, bateria tine, dar e decizia tha

| bulgaras_3493 a răspuns:

E ca dracu.( scuze expresia) nu fa prostia asta
orienteaza-te spre altceva