| anachida a întrebat:

Poate ma puteti ajuta si pe mine, am o nepotica, care are adrese pe hi5, dar...nu mai poate intra pe ele ca si-a uitat parolele! Stiti cumva un mod de a-si re afla parolele? Va multumesc, o seara buna tuturor!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Daca a uitat parola scrie adresa de imei si ii va fi trimisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa se calmeze si sa isi faca alt hi5[sa il scrie pe o hartie si sa o puna intr-un loc unde numai ea sa stie].

| anachida explică:

Buna seara! Fetelor, tin sa va multumesc pentru raspunsuri, dar am uitat sa mentionez ceva...Nepotica mea...nu isi mai gaseste nici parolele de la adresele de messenger...Destul de incurcat!