| BuGz a întrebat:

Am o arhiva RAR si are parola pe ea si am uitat care este...
Ma puteti ajuta cumva cum sa il deparolez!?
am incercat toate parolele pe care l-e foloseam

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Le se scrie legat...intotdeauna.

| BuGz explică (pentru Mihaela1964):

Serios are vreo legatura asta cu ceea ce am intrebat eu? daca nu stii raspunsul te rog nu ma mai corecta. imi dau si sungura seama de raspunsurile mele.
Cine stie poate am vrut intentionat sa scriu asa straight face

| Mihaela1964 a răspuns (pentru BuGz):

Draguta domnisoara, nu cred ca ai scris gresit intentionat; bine e ca postezi p-aici, si mai bine ar fi daca ti-ai perfectiona stilul si limba romana.Numai bine.happy