| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna seara TPU!
Ajutor! Deci nu stiu ce am facut la bios, mai degraba nu am facut nimic, mam luat dupa tutorialul acesta : https://www.youtube.com/watch?v=xWWjy6Y1hCY nu am schimbat nimic la bios, daca va uitati de la 5:25 am dat Load Optimal Defaults > ok, imi da restart si daca va uitati la video imi apare scrisul acela ciudat CLIENT MAC ADDR, ce sa fac sa nu mi mai apara a cesta, nu-mi aparea asta inainte. vreau sa scap de asta.

Funda!

3 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Resetează bios-ul și ai scăpat.

| Bogdan_9316 explică (pentru rgx):

Cum sa l resetez

| rgx a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Nu ai opțiunea direct din bios? dacă nu o ai scoate bateria de la placa de baza și așteaptă vreo 10 min apoi o pui la loc. Dacă nu merge nici așa scrie pe google cum fac reset de bios.Bafta!