| Biianca10 a întrebat:

Bună seara, TPU!
Am și eu o întrebare!
Știți de unde aș putea să imi achiziționez o tabletă grafică? [Acea tabletă care te ajuta sa desenezi cu ajutorul unor programe speciale (Photoshop, etc.) pe computer]
Nu aș dori să o achiziționez de pe internet (mai exact de pe internet din străinătate).
Îmi puteți spune vă rog un magazin online de unde pot achiziționa o astfel de tabletă in România?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la toate magazinele specializate pe computere, laptopuri, tablete, programe, software samd.

| saxofonistu87 a răspuns:

Https://www.apple.com/......m-pequeña afid=p238%7CskV98rm2v-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_95121011584_&cid=aos-es-kwgo-pla-btb--slid--product-HJ482ZM/B-ES

In Romania nu cred ca ai sa gasesti.Doar pe pagina oficiala Apple sau in magazinele de pe teritoriul Spaniei(Amazon, El Corte Ingles)