| Gabitza379 a întrebat:

Buna seara, TPU! Am urmatoarea intrebare: Mai devreme, faceam un proiect pentru scoala si am deschis o imagine de pe WikiPedia in browser (Opera). Mentionez ca am Windows 10 si ca aveam vreo 6-7 taburi deschise.
Apoi am vrut sa fac screen snip si am apasat Win + Shift + S, dar nu a deschis snip & sketch, a deschis speech recognition. Mai mult decat atat, am apasat Win + Tab ca sa deschida meniul ala cu aplicatii deschise dar in schimb a deschis un nou desktop, cum ar face Win + Ctrl +D.
Dupa, am inchis taburile din opera si le-am redeschis si mi-au mers shortcut-urile cum trebuie. Daca stie cineva ce s-a intamplat si cum pot face din nou, rog sa-mi raspunda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce vrei sa faci din nou, mai exact?

| Gabitza379 explică (pentru dullcat):

Sa fac scurtaturile sa se schimbe.